NATO patří do Evropy!

NATO brání Evropu. Kdo brání Evropu, brání nás. Vítáme vás.

26. 3. 2015, Petr Jantač, předseda strany evrop​ani.cz

Bezmocnost EU a konflikt na Ukrajině

V době, kdy se na hranicích Evropské unie schyluje k válce, a státníci všech významných mocností jednají, čeká se v Bruselu na pondělní schůzku ministrů zahraničních věcí států EU. Tváří v tvář politické krizi historického významu se uspořádání zahraničně-politického rozhodování EU ukazuje jako naprosto nevyhovující. Bez jeho změny nelze efektivně prosazovat zahraniční zájmy Evropské unie a ochránit její bezpečnost. Rusové žijí také v Evropské unii.

2. 3. 2014, Petr Jantač, předseda strany evrop​ani.cz

Vměšování Ruska na Ukrajině a rok 1968

Počínání Ruské federace při rozdmýchávání občanské války na Ukrajině vyvolává vzpomínku na rok 1968. Žádáme, aby občané Ukrajiny mohli svobodně rozhodnout o své budoucnosti bez cizího vměšování.

19. 2. 2014, Petr Jantač, předseda strany evropani.cz

Vyjednávání o cenách plynu

Návrh z Evropské komise, aby EU vyjednávala o cenách plynu s Ruskem jako jeden celek, ukazuje, jak může být EU pro Českou republiku výhodná. Pro nás Čechy je skvělé mít při těchto jednání s Ruskem stejnou pozici jako Němci.

Petr Jantač, předseda politické strany evropani.cz dne 3.5.2014

Napiště komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

vymazatPotvrdit