Vedení strany
Petr Jantač

Předseda strany

Advokát, autor knihy Hledání Evropy o politických dějinách evropské civilizace

Fotografie Pavel Krnáč
Pavel Krnáč

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze obor mezinárodní obchod s vedlejší specializací právo v podnikání. Po ukončení studií začal pracovat jako mezinárodní obchodník s elektrotechnickými výrobky.Pracoval pro české i zahraniční firmy včetně dlouhodobějších pobytů ve 4 různých zemích Evropy. Dnes působí jako konzultant a zástupce výrobců kabelů pro trhy střední a východní Evropy. „Cestování a pobyty v různých zemích mě přesvědčily o jednoznačně pozitivním vlivu…

Členové
Petr Jantač

Předseda strany

Fotografie Pavel Krnáč
Pavel Krnáč
Ladislav Garassy

čestný člen

Karel Schwarz

accountant

Sympatizanti

Přidejte se k nám

Uvažujete-li o členství v naší politické straně EVROPANI.CZ, podívejte se, prosím, na naše stanovy a přihlášku ke členství.

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme.

Ti z vás, kteří se chtějí našich aktivit účastnit pasivně, případně se nemohou stát právoplatným členem (občanství a tak dále), se mohou stát sympatizantem strany EVROPANI.CZ.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi vám vše vysvětlíme.

Líbí se vám naše aktivity, program, směrování a přístup? Přesto se nechcete stát členem nebo sympatizantem? Chcete nás jakkoliv podpořit (nemusí jít o finanční pomoc)? Nabízíme vám sponzorství. Na podmínkách a detailech se určitě dohodneme. Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Odeslatsmazat