Vedení strany
Petr Jantač

Předseda strany

Advokát, autor knihy Hledání Evropy o politických dějinách evropské civilizace

Fotografie Pavel Krnáč
Pavel Krnáč

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze obor mezinárodní obchod s vedlejší specializací právo v podnikání. Po ukončení studií začal pracovat jako mezinárodní obchodník s elektrotechnickými výrobky.Pracoval pro české i zahraniční firmy včetně dlouhodobějších pobytů ve 4 různých zemích Evropy. Dnes působí jako konzultant a zástupce výrobců kabelů pro trhy střední a východní Evropy. „Cestování a pobyty v různých zemích mě přesvědčily o jednoznačně pozitivním vlivu…

Tomáš Solar

Místopředseda strany

Muž v domácnosti. Dříve podnikatel v obchodu se stavebninami. „Cílem mé politické činnosti je, aby ve své zemi rozhodovali všichni občané a ne pár vyvolených. Do politiky nepatří lidé, kteří za zájmy společnosti skrývají své vlastní.”

Josef Břečka

Místopředseda strany

Vystudoval Historii, Etnologii a Politologii. Je ekologem a cestovatelem. Věnoval se výzkumu projevů evropské kultury a tradic na Novém Zélandě. Byl aktivním sportovcem a umělcem. „Evropa je náš společný domov a problémy se řeší doma.”

Jana Vodrhánková

tajemnice strany

Vystudovala ČVUT, fakultu strojní, spec. ekonomika. Věnuje se finančnímu poradenství, nemovitostem a krizovému poradenství.

Členové
Petr Jantač

Předseda strany

Fotografie Pavel Krnáč
Pavel Krnáč
Tomáš Solar

Místopředseda strany

Josef Břečka

Místopředseda strany

Jana Vodrhánková

tajemnice strany

Ladislav Garassy

čestný člen

Karel Schwarz

accountant

Sympatizanti

Přidejte se k nám

Uvažujete-li o členství v naší politické straně EVROPANI.CZ, podívejte se, prosím, na naše stanovy a přihlášku ke členství.

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme.

Ti z vás, kteří se chtějí našich aktivit účastnit pasivně, případně se nemohou stát právoplatným členem (občanství a tak dále), se mohou stát sympatizantem strany EVROPANI.CZ.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi vám vše vysvětlíme.

Líbí se vám naše aktivity, program, směrování a přístup? Přesto se nechcete stát členem nebo sympatizantem? Chcete nás jakkoliv podpořit (nemusí jít o finanční pomoc)? Nabízíme vám sponzorství. Na podmínkách a detailech se určitě dohodneme. Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Odeslatsmazat