Republikový výbor a předsednictvo evropani.cz podporují svoje členy kandidující v krajských volbách 2016.

Do Olomouckého kraje Mojmíra Lýska a Karla Fialu na volebním lístku č. 6 a do Středočeského kraje Josefa Břečku č. 72.

Z obsáhlých volebních programů vybíráme zejména ten bod, že zabráníme vylidňování jednotlivých krajů. Více na stránkách našeho webu.


 

Vážení voliči, přátelé,

když jsem byl kontaktován Piráty, abych šel do krajských voleb v olomouckém kraji, byl jsem potěšen. Koalice „Kraj nové generace  “ (Piráti, Změna a Pro region“)   je pro mne zajímavá nejen programem. Vždy jsem pracoval  pro region, byl vždy pro změnu myšlení a občas se chovám jako  pirát. Zpočátku kandidatury jsem měl jen obavu, že budu kazit věkový průměr kandidátky. Věkem asi ano, ale myšlením nikoliv. Koalice „Kraj nové generace“  nemá, a to je její velké plus, na kandidátce žádné titulní portréty či moudrosti  Miloše a  Andreje nebo Kalouska či Klause a neschovávají se za ně. Jsou sami sebou, jsou opravdoví , a proto jsem rád na kandidátce Pirátů a spol.  I oni potřebují lidi s praxí ze samosprávy, kteří jim mohou poradit bez nároku na odměnu či funkci.

Takže chcete v krajském  zastupitelstvu  známé politiky  nebo lidi, kteří pracují pro Olomoucko?

Volte kandidátku č. 6, volte koalici „Kraj nové generace“  na čele s Martinem  Šmídou za Piráty, Honzou Horkým za Změnu, Markétou Berkovou  za Pro region a třeba můžete zakroužkovat i  mne.

Náklady na volby jsou u naší koalice asi nejmenší, milióny nerozhazujeme.

 

S úctou k voličům

Mojmír Lýsek

exstarosta obce, exkronikář, historik, Honební starosta a místopředseda evropani.cz